• EasyFan 500mm
Gerai izoliuotuose pastatuose oro cirkuliacija yra minimali, todėl būtinas tinkamas vėdinimas. Trumpam atidarinėjant langus, kad į patalpą patektų šviežio oro, kambariuose dažnai atsiranda drėgmės perteklius, kuris sąlygoja pelėsio atsiradimą ir kenkia pastatui. Pelėsis taip pat kenkia gyventojų sveikatai. Jeigu langai yra atidaromi ilgesniam laikui, prarandama vertinga šiluma – šiluma, kurią izoliacija turėtų sulaikyti pastato viduje.
Langų atidarinėjimas yra labai neefektyvus vėdinimo būdas, nes patiriami labai dideli šilumos nuostoliai.

Yra paprastas šios problemos sprendimas: decentralizuoto vėdinimo sistemos getAir’s easyFan įrengimas. Naudodami tokią decentralizuotą vėdinimo sistemą, galite sutaupyti iki 50% šildymo energijos. Viskas, ko Jums reikia, norint sumontuoti easyFan, yra 162 mm diametro šerdiniu grąžtu išgręžta skylė išorinėje sienoje. Nereikia įrengti daugybės ortakių. Dėl to easyFan yra itin lankstus sprendimas, idealiai tinkantis modernizuojant pastatą. Jūs sutaupysite ne tik pinigų, bet ir pastangų bei laiko. Ši kompaktiška sistema yra ypač efektyvi. Kai visa vėdinimo sistema dirba pilnu pajėgumu, oro kaita yra 43m3/h.
easyFan įrenginius galima kontroliuoti funkcionalia reguliavimo rankenėle arba elegantišku mygtukiniu valdymo pultu, kuriuo galima nustatyti įvairius veikimo režimus. Pasirinkite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų reikalavimus.


Šilumos atgavimo koeficientasiki 90%
Lygis 1Lygis 2Lygis 3Lygis 4
Oro srautas esant eco-režimui/ pilno greičio režimui (m³/h)16223043
Garso slėgio lygis (db(A))14203235
Energijos sąnaudos (W)0,91,11,62,8
Paleidimo galia (W/(m³/h))+0,12 prie pastovių energijos sąnaudų
FiltraiDulkių filtras (G3)Elektrostatinis žiedadulkių filtras su priešfiltriu
Skylės diametras (mm)162
Minimalus sienos storis (mm)280 (optimalus storis +315)
Matmenys vidinės/ išorinės grotelės (mm)190x214x40 (WxHxD)/ 197x205x46 (WxHxD)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

EasyFan 500mm

  • Gamintojas: Get Air
  • Prekės kodas: EasyFan EF101000
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 593.00€